Політика конфіденційності

Гарантії конфіденційності персональних даних від інтернет-магазину "Laflower"

Конфіденційність кожного клієнта грає важливу роль для інтернет-магазину "Laflower". Для найкращого захисту персональних даних наших клієнтів, ми публічно розмістили докладне пояснення, для чого конкретно потребнується надана Вами інформація і наші плани щодо її використання. Якщо у Вас виникають питання щодо конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Збір персональних даних:

На сайті laflower.com.ua Ви можете замовити з доставкою монобукети зі свіжих квітів або флористичні композиції. Laflower.com.ua обмежується збором мінімального обсягу інформації, яка необхідна для коректного та якісного виконання замовлення клієнта. Для оформлення замовлення, буде потрібно наступна особиста інформація:

  • ПІБ
  • Контактний номер телефону

Нами також може бути використана інформація про особисті дані інших людей. Наприклад, якщо квіткова композиція призначена не конкретно Вам, необхідно буде надати адресу одержувача. В цьому випадку, службі доставки інтернет-магазину "Laflower" буде потрібно наступна особиста інформація:

  • Ім'я одержувача
  • Адреса доставки одержувача
  • Контактний номер телефону одержувача

Використання наданої інформації:

Будь-яка інформація, надана клієнтом інтернет-магазину "Laflower" використовується безпосередньо для підтвердження і виконання замовлення. Персональні дані отримані від користувачів не поширюються стороннім особам. Виняток становитимуть співробітники інтернет-магазину "Laflower", які безпосередньо здійснюють оформлення композиції і доставку замовлення.

За бажанням клієнта, квіткова композиція яку він обрав може бути доповнена запискою, що містить інформацію про відправника. Інформація що міститься в записці потрапляє під політику конфіденційності і її вміст не буде передано стороннім особам.

Для того щоб отримувати інформацію про стан замовлення, при оформленні замовлення користувачеві необхідно заповнити поле Адреса електронної пошти. Дане поле не є обов'язковим і заповнюється за бажанням користувача. Зазначена адреса використовується тільки з конкретною метою і не надається третім особам.

Забезпечення безпеки отриманих особистих даних інтернет-магазином "Laflower"

Ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення ефективних умов для запобігання несанкціонованому доступу до отриманої особистої інформації про клієнтів. Laflower.com.ua гарантує збереження і конфіденційність будь-якої інформації суб'єкта персональних даних, отриманої laflower.com.ua в процесі оформлення та виконання замовлення. Клієнти інтернет-магазину "Laflower" можуть бути спокійні за збереження даних введених на сайті laflower.com.ua

Випадки і гарантії повернення особистих коштів від інтернет-магазину "Laflower"

Повернення оплати отриманої інтернет-магазином "Laflower" можливе в наступних випадках:

  1. Якщо замовлення було скасоване Замовником заздалегідь, до моменту формування флористичної композиції і її доставки за вказаною у Вашій заявці адресою;
  2. Якщо оплата одного товару була випадковим чином проведена кілька разів. В цьому випадку всі отримані кошти понад одноразової оплати товару будуть повернуті відправнику в обумовлений з менеджером термін;

Якщо зроблене Вами замовлення вже було доставлено за вказаною адресою - повернення оплати за поточним замовленням неможливе.

Якщо на одному з етапів співпраці з інтернет-магазином "Laflower" ви залишилися чимось незадоволені, зв'яжіться з менеджером компанії для з'ясування можливих причин і їх якнайшвидшого вирішення. Ми зацікавлені в найкращій якості надаваних нами послуг, тому думка кожного клієнта для нас дуже важлива.