НАША КОМПАНІЯ

Компанія «Laflower» вже більше 3 років разом з кращими флористами займається розробкою ідей оригінальних букетів і композицій зі свіжих квітів і втіленням цих ідей в життя. Наш попередній успішний досвід створення флористичних композицій дає нам право вважати, що ми рухаємося в правильному напрямку. Відгуки задоволених нашою роботою клієнтів говорять самі за себе.

Центральний офіс компанії «Laflower» тісно співпрацює з великою кількістю партнерів, серед яких кращі флористи Харкова.

НАШ ВИБІР - ЦЕ:

  • Робота тільки з кращими постачальниками квітів.
  • Використання виключно свіжих квітів.
  • Позитивне ставлення і творчий підхід до ваших замовлень.
  • Прагнення організувати ідеальне обслуговування клієнтів.

Замовляючи букети в компанії «Laflower», ви можете бути впевнені, що отримаєте краще. Звертаючись до нас, ви легко зможете вибрати гарні букети, які досвідчені флористи зроблять спеціально для вас. Ми вирішимо будь-які ваші питання, пов'язані з вибором, покупкою і доставкою квіткової композиції, яка ідеально підійде для вашого випадку і одержувача.

Безперервно вкладаючи сили і засоби в вивчення сучасних тенденцій в сфері флористики, ми прагнемо до постійних інновацій та надання якісних послуг. За допомогою ресурсу «Laflower» ви отримаєте найсвіжіший і запашний букет в точно обумовлений термін і за прийнятною ціною.

Компанія «Laflower» - це експерт в сфері надання флористичних послуг.

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ «LAFLOWER»

Команда компанії «Laflower» гарантує, що ви залишитеся задоволені кожним замовленим у нас букетом. Якщо ж трапилось непередбачене, і ви залишилися незадоволені букетом або його доставкою, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ви можете зв'язатися з нами, зателефонувавши по телефону або скориставшись формою зворотного зв'язку, які знаходяться в розділі «Контакти».

У нашому каталозі представлені роботи флористів, які вони готові повторити для вас з максимальною точністю, використовуючи найсвіжіші квіти. Якщо у вас виникли питання або є коментарі про замовлення, який ви розмістили або отримали від «Laflower», зверніться в нашу службу підтримки. Ваша думка дуже важлива для нас.

Чим ми відрізняємось від інших?

Деякі квіткові онлайн-компанії заздалегідь упаковують свої букети в красиві картонні коробки, які стоять в холодильниках і чекають своїх замовників. Як тільки вони, нарешті, потрапляють в руки замовнику, часто виявляється, що квіти пошкоджені або зневоднені. Підхід до складання букетів від компанії «Laflower» істотно відрізняється. Ми знаємо, що воістину унікальний дар передати красу квітів заснований на досвіді професійного флориста. Квіткові композиції естетично складаються нашими флористами, які використовують тільки найсвіжіші квіти. Саме тому кожен подарунковий букет буде гарантовано доставлено в руки одержувача свіжим і красивим.