• В наявності
  • Безкоштовна доставка

Айстра Біла

Країна-виробник: Україна
Айстра Біла
Айстра Біла
Айстра Біла
Айстра Біла
  • Висота квітки від 50 см.
  • Розмір бутона 2-8 см.

Інтернет-магазин "Laflower" пропонує купити білі айстри, які захоплюють своєю вишуканістю, елегантністю і красою. Ці квіти красиво виглядають в монобукете і в поєднанні айстр з іншими квітами. Також ми пропонуємо прекрасні композиції, де квіти айстри білі зібрані в єдиний ансамбль з іншими рослинами.

 

В яких випадках доречно дарувати букет білих айстр? Флористи кажуть, що такий букет допоможе передати свої найніжніші й щирі почуття коханій людині. Його можна піднести на День народження або просто, коли хочеться зробити сюрприз дорогій людині.

Купити букет білих айстр з доставкою за адресою

Не важливо, як далеко ви перебуваєте від адресата. Інтернет-магазин "Laflower" скоротить цю відстань до мінімуму. Наша адресна доставка квітів в Харкові допоможе вам привітати вашу кохану людину і зробити їй приємний сюрприз.

 

Замовляйте і оплачуйте квітковий подарунок на нашому сайті, не покидаючи меж своєї кімнати або офісу. Продуманий інтерфейс сайту, популярні форми оплати зроблять цей процес простим і зручним. До ваших послуг завжди свіжі квіти, які в руках умілих флористів перетворюються на справжні шедеври флористичного мистецтва.

Інтернет магазин Laflower обробляє замовлення щодня - пн-пт з 8.00 до 18.00, сб-нд з 8.00 до 17.00. Час складання букета - від 2-х годин з моменту отримання замовлення.
Якщо ви розмістили замовлення на сайті після 18.00, він буде оброблений з 8.00 наступного дня.
Доставка квітів в Харкові здійснюється день в день, на наступний день і наступні дні за вашим вибором.
З 08:00 до 23:00 ми доставимо ваш букет абсолютно безкоштовно **, в інші години вартість доставки складатиме 50 грн.

Вам може сподобатися
40 грн./шт.
40 грн./шт.
59 грн./шт.
40 грн./шт.
55 грн./шт.
80 грн./шт.
35 грн./шт.
59 грн./шт.
33 грн./шт.
82 грн./шт.