• В наявності
  • Безкоштовна доставка

Айстра Фіолетова

Країна-виробник: Україна
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
Айстра Фіолетова
  • Висота квітки від 50 см.
  • Розмір бутона 2-8 см.

Ефектна айстра фіолетова є справжньою окрасою будь-якого букета. Вона красиво виглядає в монобукете і в поєднанні з айстрами інших кольорів. Глибокий і насичений колір айстри фіолетової відмінно гармонує з рожевими, жовтими і білими бутонами. Завершальним елементом композиції є упаковка. Це може бути крафт-папір, сітка або красива атласна стрічка.

 

Інтернет-магазин "La Flower" пропонує купити недорого в Харкові свіжі айстри фіолетові, які нашими досвідченими флористами будуть сформовані в чудові букети. Доставте радість своїм коханим, близьким і колегам, замовивши доставку прекрасної композиції.

 

Зверніть увагу, що айстри довго зберігають свіжість в зрізі. Однак щоб букет цих квітів радував адресата ще довше, необхідно купувати їх свіжими. У нашому асортименті рослини, отримані безпосередньо від виробників квіткової продукції. Тому вони завжди свіжі, ароматні і красиві.

 

Скористайтеся зручним інтерфейсом нашого сайту, щоб замовити адресну доставку букета в межах міста Харків. До ваших послуг цілодобова доставка, індивідуальний підхід і завжди помірні ціни.

Інтернет магазин Laflower обробляє замовлення щодня - пн-пт з 8.00 до 18.00, сб-нд з 8.00 до 17.00. Час складання букета - від 2-х годин з моменту отримання замовлення.
Якщо ви розмістили замовлення на сайті після 18.00, він буде оброблений з 8.00 наступного дня.
Доставка квітів в Харкові здійснюється день в день, на наступний день і наступні дні за вашим вибором.
З 08:00 до 23:00 ми доставимо ваш букет абсолютно безкоштовно **, в інші години вартість доставки складатиме 50 грн.

Вам може сподобатися
80 грн./шт.
52 грн./шт.
42 грн./шт.
59 грн./шт.
102 грн./шт.
59 грн./шт.
33 грн./шт.
40 грн./шт.
80 грн./шт.
42 грн./шт.