• В наявності
  • Безкоштовна доставка

Айстра Рожева

Країна-виробник: Україна
Айстра Рожева
Айстра Рожева
Айстра Рожева
Айстра Рожева
Айстра Рожева
Айстра Рожева
  • Висота квітки від 50 см.
  • Розмір бутона 2-8 см.

Рожева айстра символізує ніжність і щирість. Природа створила велику кількість айстр цього кольору. Це бутони різних відтінків рожевого, з великими або дрібними суцвіттями, тонкими, голчастими, трубчастими або потовщеними пелюстками. Також можна зустріти айстру двобарвну, де рожевий колір комбінується з білим або жовтим.

 

Інтернет-магазин "Laflower" пропонує купити недорого в Харкові айстри рожеві, які можна піднести коханій жінці до Дня народження, колезі з нагоди свята або вчителю на перший дзвінок. У нашому асортименті завжди свіжі рослини, отримані безпосередньо з плантацій. Вони довго простоять у вазі, радуючи і нагадуючи про ваш подарунок.

 

Айстра рожева прекрасно виглядає в монобукете і в композиції з іншими квітами, створюючи атмосферу ніжності і елегантності. Стильний декор і ефектне оформлення, використовувані нашими флористами, допомагають формувати чудові букети, які можуть бути подаровані по різному приводу.

 

Скористайтеся нашою адресною доставкою квітів в межах міста Харкова, щоб привітати друга, колегу або кохану жінку зі святом. Ви маєте можливість оформити замовлення на нашому сайті, вказавши адресу та бажаний час доставки. Інше довірте нам.

Інтернет магазин Laflower обробляє замовлення щодня - пн-пт з 8.00 до 18.00, сб-нд з 8.00 до 17.00. Час складання букета - від 2-х годин з моменту отримання замовлення.
Якщо ви розмістили замовлення на сайті після 18.00, він буде оброблений з 8.00 наступного дня.
Доставка квітів в Харкові здійснюється день в день, на наступний день і наступні дні за вашим вибором.
З 08:00 до 23:00 ми доставимо ваш букет абсолютно безкоштовно **, в інші години вартість доставки складатиме 50 грн.

Вам може сподобатися
29 грн./шт.
38 грн./шт.
40 грн./шт.
42 грн./шт.
145 грн./шт.
80 грн./шт.
38 грн./шт.
38 грн./шт.
32 грн./шт.
80 грн./шт.