Обробка замовлень проводиться автоматично . Ваше замовлення буде доставлене в зазначений час і місце.

Назад
КВІТИ

Фільтр

Сортування
Троянда Пенні Лейн Спеціальна пропозиція
від 29 грн. /шт.
Троянда Кронос немає в наявності

ЖОВТІ ТРОЯНДИ З ДОСТАВКОЮ В ХАРКОВІ

Троянди стали невід'ємним атрибутом кожного свята. Правильно підібраний букет допомагає висловити почуття і передати задумане послання адресату - в ньому важливо все: склад, розмір, колір. Щоб висловити глибоку дружбу, повагу і захоплення можна купити жовті троянди. Вони несуть масу позитивних емоцій і щастя, так як є символом сонячної і життєвої енергії. Навпаки сформованій думці, вони не мають нічого спільного з розставанням - це не більше ніж стереотип, що прийшов до нас з мильних опер і любовних мексиканських серіалів.

Жовті троянди дарують батькам, керівникам і коханим жінкам. Сонячний букет в усталених сімейних відносинах - відмінний спосіб вираження близькості і душевного комфорту, таким чином, чоловік каже, що йому подобається ділити з дружиною життєві турботи. Більш того, жовтий колір має мирне значення, кажучи одержувачу: «Давай залишимо всі образи і почнемо з чистого аркуша».

КУПИТИ ЖОВТІ ТРОЯНДИ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ LAFLOWER

У нашому магазині представлені тільки найкращі сорти троянд жовтого кольору, і всі квіти довго зберігають свій вигляд. Наші флористи скомпонують стильний букет до вашої нагоди, під смак одержувача і ваш бюджет. Своїм покупцям пропонуємо великий вибір і вигідні умови покупки:

  1. Низькі ціни.
  2. Безкоштовна доставка додому цілодобово.
  3. Термінова доставка в день замовлення.
  4. Великий вибір: ви можете:
  5. Букет з персональною запискою;
  6. Знижка 5% на другу покупку.

Звертайтеся до наших майстрів, і вже через пару годин зможете порадувати кохану людину свіжими і яскравими квітами від магазину «Laflower».

читати далі